top of page

30-Day Get Moving Challenge

Public·16 members
Dobrynya Shiryaev
Dobrynya Shiryaev

AKTUALIZACE 1.14.1 JE TADY!


Každé vozidlo je jedinečné a má různé parametry, které je potřeba upravit. Cílem revizí v aktualizaci 1.14.1 je však snaha učinit hraní s těmito čínskými tanky pohodlnější. Podívejte se na infografiku níže. Zahrnuje každé vozidlo, kterého se změny dotknou, a znázorňuje úpravy konkrétních parametrů. Nezapomeňte, že žádná z těchto hodnot není konečná (jako ostatně nikdy během těchto testů).
AKTUALIZACE 1.14.1 JE TADY!1.12, první verze tzv. aktualizace World of Color Update (aktualizace světa barev)[1], je jednou z významných aktualizací Minecraftu. Tato aktualizace přidává nový systém craftingu, rady pro začátečníky, glazovanou terakotu, beton, barevné postele, iluzionisty a papoušky. Achievementy jsou nahrazeny advancementy.


Vzhledem k tomu, kolik věcí se v tomto updatu nachází, je zbytečné tady vyjmenovávat vše. Krom kuše, nových zvuků pro notebloky, koženého brnění pro koně, možnosti se skrčit nebo si dokonce i lehnout a předělaných vesnic je toho totiž neskutečně moc. Vaší nejlepší možností tak je se do Minecraftu ponořit a objevovat vše sami. O tom ta hra přeci je. No... a nebo si můžete přečíst veškeré změny přímo na oficiální stránce Minecraftu.


Katalog poskytovatelů sociálních služeb Olomouckého kraje 2011 KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB OLOMOUCKÉHO KRAJE aktualizace 2011 Dokument Katalog poskytovatelů sociálních služeb Olomouckého kraje


Střední škola umělecká a řemeslná Evropský sociální fond "Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti" Projekt IMPLEMENTACE ŠVP Evaluace a aktualizace metodiky předmětu Německý jazyk Obory nástavbového 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • LifeAtSHP
 • Shravani Chormale
  Shravani Chormale
 • Josie Allison
  Josie Allison
 • William Ong
  William Ong
 • Airam Rojas Zerpa
  Airam Rojas Zerpa
bottom of page